top of page

Opowiedz swoje historie głośno i wyraźnie.

Sprawdź, jak profesjonalny dźwięk zmieni jakość Twojego przekazu!

Chcesz podkreślić swój profesjonalizm?

Niech Twoje filmy brzmią tak dobrze jak wyglądają. Nadamy Twoim produkcjom profesjonalny sznyt, dzięki czemu wyróżnisz się na tle konkurencji.

Nagrałeś/aś dźwięk w niekorzystnych warunkach?

Bez względu na to, czy chodzi o duży pogłos na parkingu, czy zbyt głośny klimatyzator w mieszkaniu, usuniemy niepotrzebne elementy z nagrania i wydobędziemy Twój głos na pierwszy plan.

Chcesz skupić się na tworzeniu i mieć więcej czasu?

Skup się na kreacji, utrzymaniu relacji ze swoimi odbiorcami i miej więcej czasu na rozwój swoich zasięgów. Zaufaj nam i oddaj prace nad dźwiękiem w nasze ręce.

POSŁUCHAJ PRZYKŁADÓW:

Te przykłady zostały wykonane przy użyciu klipów znalezionych w serwisie YouTube. Końcowy efekt może być jeszcze lepszy przy wykorzystaniu plików źródłowych.
 

Jak to działa?

1. Stwórz

Zmontuj film zgodnie ze swoją wizją i dodaj muzykę, którą lubisz. Nie musisz się przejmować poziomem jej głośności, ani używać żadnych efektów na głosie.

2. Wyślij

Wyślij do nas plik wideo i pliki audio z głosem i muzyką. W zależności od programu w którym montujesz, znajdziemy najwygodniejszy dla Ciebie sposób wysyłki.

3. Opublikuj

W ciągu 24 godzin odeślemy zmiksowany plik audio, który wystarczy już tylko połączyć z filmem.

Co jeszcze dostaniesz?

Precyzyjny Poziom

Każdy klip będzie idealnie dopasowany do reszty. Muzyka będzie głośna i wyraźna, ale nie będzie przykrywać głosu. Twoje brzmienie będzie spójne i bezkompromisowe.

Efekty Dźwiękowe

Przejścia między scenami, eksplozje, modulacje głosu i w zasadzie wszystko, co można sobie wyobrazić. Powiedz czego i w którym miejscu potrzebujesz, a dostarczymy to na najwyższym poziomie.

Lepsza Jakość

Więcej Ciebie, mniej otoczenia. Czystszy, pełniejszy i wyraźniejszy głos, niezależnie od tego, gdzie i czym został nagrany.

Słuchawki pływające

CENA?

5zł za minutę Twojego filmu.
(oferta promocyjna do końca roku)

CZAS REALIZACJI?

Do 24 godzin.

Czemu potrzebujesz lepszego dźwięku?

Zapewnij Lepsze Wrażenia
Chcemy, żeby Twoi widzowie skupili się na Twojej twórczości. Poprawmy ich wrażenia, aby mogli zanurzyć się w Twoim świecie. Daj im pełne doświadczenie kontaktu z twoim przekazem

Buduj Autorytet
Dobry dźwięk jest równie ważny, co dobra oprawa wizualna. Im wyższa jakość treści, tym bardziej profesjonalny wydajesz się jako twórca.

Twórz Więzi
Twój przekaz będzie miał znacznie większy wpływ na ludzi, gdy usłyszą go w pełnym potencjale Twojego głosu, a nie ukryty za szumami.

Żyj Prościej
Skup się na części kreatywnej, a kwestie techniczne pozostaw osobom, którym zależy na wyciągnięciu jak największej wartości z Twoich treści.

Brzmi dobrze?

Wpisz poniżej swój adres e-mail i otrzymaj darmowy odcinek testowy w pełni zmiksowany!

Dziękujemy! Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

bottom of page